پردیس نمایشگاهی فیزیک و سلامت افتتاح شد

پردیس نمایشگاه فیزیک و سلامت اصفهان با حضور شهردار ومعاونان او در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ معاون اجتماعی و مشارکت های مردمی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: این پردیس نمایشگاهی دائمی به مساحت بیش از دوهزار مترمربع مجهز به بخش های آزمایشگاه فیزیک با رویکرد آموزشی، نمایشگاه سلامت و تندرستی و واحد شبیه سازی شده فضای کهکشان برای آشنایی افراد با علم نجوم است.
مرتضی رشیدی افزود: نمایشگاه سلامت با محوریت ارتقاء سطح فرهنگ سلامت و نمایش برخی از عوامل و آثار بیماری ها و به منظور سبک زندگی سالم پایه گذاری شده که هر یک از بخش های این نمایشگاه به موضوعی در این حوزه پرداخته و زبان علم را ساده همراه با فضاسازی بیان کرده که درک بهتر از حوزه سلامت را برای مخاطب رقم می زند.
وی گفت: نمایشگاه فیزیک هم با هدف ترویج دانش فیزیک و نمایش برخی از شگفتی های بی نظیرش پایه گذاری شده که با ورود به هر یک از اتاق ها شاخه ای از این دانش به مخاطب معرفی می شود.
در هفته فرهنگی اصفهان از سوم تا نهم اردیبهشت ویژه برنامه هایی با شعار شهری که دوستش دارم در نقاط مختلف شهر ویژه عموم شهروندان اجرا می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *